Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri; ayrılmaya azmetmiş bir eşi (nişanlı,sözlü,evlat , iş ortağı vs olabilir) bu fikirden caydırma niyetiyle yapılan dualı vefk çalışmalarıdır.Yapılan vefkin enerjisi kişi üzerinde baskı oluşturarak gidememesine bulunduğu yeri yada bağlı olduğu kişiyi terk edememesine neden olur.

Bir kişiyi diğer bir kişiye,yada kişilere yada mekana bağlama işlemlerine genel olarak BAĞLAMA BÜYÜLERİ denir .Herhangi bir sebepten ilişkileri kopma noktasına gelmiş yada kopmuş olan eşlerin daha sık tercih ettiği bir yoldur.

Bağlama Büyüleri

Eşi kendine Bağlama Büyüsü

Kocayı Ev Bağlama Büyüsü

Kısmet Bağlama Büyüsü

Erkeklik Bağlama Büyüsü

Cinsellik Bağlama Büyüsü

Dili Ağzı Bağlama Büyüsü

Kader Kısmet Bağlama Büyüsü

vb.. gibi pek çok Bağlama Büyüleri mevcuttur.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ Bir Kimsenin Aşkını kendine bağlamaya bağlama büyüsü denir..

“BAĞLAMA BÜYÜSÜ” beraberlikleri herhangi bir nedenle ayrılma kopma noktasına gelmiş çiftlerin tercih ettiği bir yöntemdir. Toplumumuzda aile birliğinin sağlanması amacıyla VEFK yardımıyla etkin sonuçlar veren bu yöntem, aslında genel anlamda bir  büyü  değil, tamamen vefk’in desteklediği çekim enerjisi ve tesirli bir dua biçimidir. Ancak; gerçekte büyü   olmamasına rağmen, toplum algılamasında büyü ifadesi yerleşmiştir.

Bu noktadan hareketle; belirli bir süre aranızda devam eden bir ilişki, hatta bu ilişkinin meyvesi olan çocuklarınızın dünyaya gelmesiyle birlikte temellerinin sağlamlaşması gereken ilişkiler, ne yazık ki bugün şu ya da bu nedenle eşlerden birinin, ilişkinin gereklerini yerine getirmemesinden dolayı kopma noktasına gelmiş olabilir

Temelinde, dağılmak üzere olan ve kopma noktasına gelmiş bir ilişkinin, dağılmak üzere olan yuvanın toparlanmasının, dağılmaması için çaba sarf edilmesinin ve eski günlere yeniden dönülebilmesi amacıyla yapılan bu vefk şeklinin dinen bir sakıncası yoktur. Niyet güzeldir, İnşallah sonuç da güzel olacaktır.

 

Bağlama büyüsü hakkında uzman desteği almak için arayın:  0534 781 96 65