Diğer Büyüler

Büyü Nedir

Büyü, insan iradesine tesir etmek, insan iradesini değiştirmek,yönlendirmek, insan zihninde negatif vesvese uyandırmak, fikirlere tesir etmek,insan fizyolojisine tesir etmek, iş bozmak gibi meselelerde kullanılan temelinde cin denilen enerji varlıkların, varlığı ile yapılan geçici veya kalıcı etkidir.

Büyünün Yapılış Amacı Büyü, çok çeşitli amaçlar için yapılan uygulama olduğundan

esasında çok kısa bir konu değildir; ama ben burada büyüyü güncel yöneleriyle sizlere anlatmaya çalışacağım.

Büyü yapıldığı niyetlerle alakalı olarak büyü yapılan kişiyi etkileyecek olursa kişinin iradesinde, kararlarında ve hatta hayatında değişiklik başlar. Genellikle kötü niyetli büyülerde büyü yapılan kişinin psikolojisi, çevresi, işi yani hayatı kötü yönde etkilenir. Ve herşey tam bir muamma halini alır. Eğer ki kişi üzerine yapılmış büyünün varlığını anlayamaz ve o büyü ile yaşarsa hayatında birşeyler kötü ve eksik olur. Büyü yapılan kişi genelde değişken kişilikli iyiyi kötü, kötüyü iyi gören bir çok konuda sağlıklı karar veremeyen bir insan haline gelir. Ve genelde büyülenen insanlar büyünün etkisindendir ki, hem yardım almayı istemezler, hemde kendilerine yardım etmek isteyenlere sert çıkışlar yaparlar. Genelde bana birşey olmaz beni büyü tutmaz diye kibirlenen insanlarda büyüye fazlaca rastlanılır.

Çünkü büyüyle musallat olan şeytani varlıklar kendi mekanizmalarını tehdit edecek yani onları bozacak pozitif enerjiyle karşılaşmamak için büyülediği kişinin zihninde bu ve buna benzer fikirleri uyandırırlar. Bu fikirlerle hareket eden kişi kendilerini etkileyen varlıkların tam tesirine girdiğinde onların uzun süre yaşamalarına izin vermiş olurlar.
Büyü Zamanı

Büyüler kısa dönemli, uzun süreli ve ömürlük olarak üç zamanlıktır.

Kısa dönemli olanlar, bir zaman sonra kendiliğinden iptal olur.

Uzun zamanlı olanlar, çok uzun bir süre insan hayatını olumsuz yönde etkiler zorlaştırır.

Ömürlüklere gelince onlar; karşı kuvvetle yok edilmedikleri sürece yani ilahi güçle bedenden çıkarılmadıkları sürece bir insanın ömür boyunca hayatının mahvolmasına sebeb olur.
Büyü Nasıl Etki Eder?

Emin olun ki, büyü cinlerle yapılan metafizik bir oyundur, karanlık oyun. Ve yine emin olun ki, şeytan cinlerdendir meleklerden değil. Bunu ben değil kutsal kitap söylüyor. İnsan iradesiyle yaşayan ve karar veren bir varlıktır. Şeytan ise , kıyamete kadar mühlet verilmiş olan cinlerdir ?-şeytan insanlardan da olur cinlerden de-. Bakın dikkat edin. İnsan iradesi ve kıyamete kadar yeryüzünde mühlet verilmiş bir varlık. Peki büyü neydi? İnsan iradesine musallat edilen şeytani varlıklar. Her aklı olan insan bu gerçeklerden anlayacaktır ki, büyü denilen şey vardır ve insan hayatını olumsuz yönde etkileyebilir. Ve kıyamete kadar mühlet verilen şeytanla beraber büyüde varlığını devam ettirecektir.

ÜZERIMDE BÜYÜ VAR MI?

 • Büyüler Belirli Siniflarla Gruplanmistir:
 • Secere (Aileden Gelen Geçmişten Etki…)
 • Çapraz ( Bir Kisiyi Birden fazla Farkli noktalardan yapilan )
 • Mender ( Ayriligina Yönelik çok güçlüdür…)
 • Zilhar ( Basit ama kisiyi iç sikintisini artiran tarz..)
 • Burma ( Neye el atsa kurusun Iflas etsin…)
 • Hahame ( Incil ve tevrat tan faydalanilir bir haham yada papazdan faydalanilir etkisi güçlü tarzlari barindirir.Halk arasinda Papaz Büyüsü de denir)
 • Sereme ( Yildiz düşürmek ruhu hapsetmek için yapilir)
 • Cannile ( Cin musallat etmek için yapilir..)
 • Pindar ( Hayvan sakadatiyla yapilan hastalik felç büyü tarzlarini içerir.)
 • Kirca ( Aile de Anneyi babayi kardesleri birbirine düşürme …)
 • Elamme (Korku Hiper panik Karabasan v.b için Genelde Savaslarda ordulara karsi kullanilmistir…)
 • Daha Yüzlerce Büyü için bunlar Katagorize edilmis ve adlandirilmistir.)
 1. Askta Her sey çok iyi güzel giderken birden biçak gibi Iliskiniz kesildi ise!
 2. Isinizde Basarilisiniz Fakat Ne yaparsaniz yapin Düsündügünüzün Olmasi gereken olumlu sonuçları maddi olarak alamiyorsaniz.!
 3. Esiniz Artik size dokunmak hatta görmek dahi istemiyor Sizi Seytan gibi gürüyor yada Eski ilgisi ve davranislari tamamen degisti ise .!
 4. Mutlu ve Huzurlu olamiyorsaniz sürekli bas agrisi,Iç sikintisi,Ani panik ataklar,Süphecilik,Yanlizlik hissi,Kimseye güvenememe ,Uyku düzensizligi, Banyoda gözleriniz kapali tutmaktan korkma …

Hanımların Şikâyetleri;

 1. Ümmüs sübyan.. (kadınların korkulu rüyası) hamilelik döneminde çocuğun henüz ceninlik aşamasında oluşmasını önleyen durum, hamile kalamamak..
 2. Nişanlılıkta başlayan,bazen evliliğe kadar bazen de evlilikten sonra da devam edebilen ağlamalar,boğucu sıkıntılar, bayılma ve baygınlık turu kendinden geçmeler,kabuslu rüyalar,korkmalar,yalnız kalamamaklar,hayal görmeler…
 3. Loğusalık döneminde irkilmeler,korkmalar,ani bayılmalar,ağlamalar…
 4. Nişanlı yada evli iken,esiyle hiç bir sorunu olmadığı halde gördüğü bir insana karşı (tanısın,tanımasın) karşı inanılmaz duygu ve istekle bağlanmak, yada bağlandığını zannetmek..Bu sorun evli ve nişanlı olmayan insanlarda da gözlenmekle beraber onların Yıldırım aşkı tanımlaması fazla üzerinde durmamalarını sağlıyor…
 5. Rüyada tecavüze uğradığını sanmak.. (kalktığında ise tecavüzün bir çok belirtisini görüp,o yorgunluğu hissetmek)

Erkek ve hanımların müşterek şikâyetleri;

 1. Ani bayılmalar…
 2. Sonradan oluşan kekemelikler…
 3. Bir turlu temizlendiğine inanmadığımız uzuvlarımız.(eller ve ayaklar gibi)
 4. Sara turu rahatsızlıklar…
 5. Nişan ve Evlilik teşebbüslerindeki başarısızlıklar, yada hiç o aşamaya gelememek (Kısmetin bağlı olması)
 6. Cinsel isteksizlik(normal yaslarda olunmasına rağmen gücün azalması yada bitmesi)
 7. Uykusuzluk.. (Bir turlu uyuyamamak, yada uykuya doyamamak)
 8. Eşlerin birbirlerinden soğuması ve nefrete donen ilişkiler (aslında hiç bir gerekte yokken)
 9. Eslerin birbirlerini aldattığı varsayımları.. (kendi kendilerini yiyip bitiren, rahatsız edici kıskançlıklar)
 10. Ani ve aşırı korkmalar
 11. İnsan tipinden farklı değişik ve korkunç kişiler görmek yada gördüğünü hissetmek…
 12. Aynı rüyayı yada kabusu peş peşe görmek ve etkisinden kurtulamamak…daha sayabilecegim pek çok Rahatsiz edici huzur bozucu Halleriniz irade disi davranislariniz varsa mutlaka ,Ebced’i depna ya baktiriniz. Erken Teshis sizi her zaman Hayatinizin birdaha geri dönüsi olmiyan yollara girmesine daha basinda Farkettirip Engelliyebilir.Ebced’i depna Seytanin Hiç sevmedigi bir kelimedir.

Büyü veya sihir insanların doğaüstü, paranormal veya mistik yöntemlerle doğal dünyayı (olayları, nesneleri, insanları) etkileyebildiğini öne süren uygulamalar ve bunların çevresinde oluşturulan kültürel sistem.

Popüler kültürde sık rastlanılan büyü yapma yöntemleri arasında; çeşitli malzemelerden karışımlar hazırlama, büyülü sözcükler söyleme veya hareketler yapma, büyülü yazılar veya semboller çizme, sihirli değnek gibi araçlar kullanma, belirli bir kişiyi sembolize eden kuklalar kullanma, kan veya hayvan yağı kullanma sayılabilir. Büyüler zengin, sağlıklı veya başarılı olmak, birine yardım etmek gibi iyi amaçlarla veya birini cezalandırmak gibi kötü amaçlarla da icra edilebilir.

Büyü ile uğraşan kişiler büyücü ya da sihirbaz olarak tanımlanır. Günümüzde “sihirbazlık” sözcüğü sıklıkla bir sahne sanatı olan “hokkabazlıkla” eşanlamlı kullanılırve bu alanda kullanımı herhangi bir doğaüstü anlam içermez. Ortaçağda din adamı, mezarcı, şifacı, demirci gibi bazı meslek sahiplerinin ve bedensel ya da ruhsal engeli olanların büyücülükle uğraştığı düşünülürdü. Günümüzde halen, bazı engellilerin büyü yapma veya ruh çağırma seansları esnasında doğaüstü güçler tarafından cezalandırıldığı (çarpıldığı) inancına bazı toplumlarda rastlanılır.

İnsanoğlunun büyüye olan inancı antik çağlardan günümüze gitgide azalmıştır. Günümüzde büyünün tüm çeşitleri modern bilim tarafından reddedilir ancak büyüye olan inanca bazı dinlerde ve akımlarda halen rastlanılır.

Büyü yapmakta amaç; bilinmezliğin kapılarını zorlamak, yaradılışın, hayat ve ölümün sırlarını çözmek, doğaüstü güçlere hükmetmektir onlar üzerinde hakim olmaktır.

Genel olarak büyü hakkında özellikle internet ortamında yazılan pek çok yanlış haberlere şahit olmaktayız, oysa büyüler hakkında bilinmesi gereken gerçek bilgiler hiç bir zaman gerçek manada açıklanmamaktadır. Büyünün tarihi çok eski yıllara dayanır ve günümüze kadar uzanır. Büyü nedir? büyü nasıl yapılır, büyünün çeşitleri nelerdir?

Eminim bu konu hakkında merakta olanların kafasından geçen sorular bunlardır. Büyü gerçekte var olan ama herkesin yapamayacağı ilminin yetişmeyeceği bir gerçektir. Bazı insanlar bana yazıyorlar Erdoğan hocam ben başka bir hocaya büyü yaptırdım ama tutmadı diye.

Büyünün fiilen var olduğu kesin bir gerçektir. Kimi ilim adamları, büyüyü tamamen reddettikleri için, büyüye de etkilerine de inanmamaktadırlar. Büyü tarihi incelendiği zaman, büyüye başvuranların her zaman iki grupta toplandığı görülür. İlk grup ” her şeye sahip olanlar”, ikinci grup ” hiçbir şeye sahip olanlar” dır. Din gibi büyünün de temelinde insanı aşan, doğaüstü bir güç yatar.